Muudatus õppetöö korralduses 13. марта Eevi Tüüna

Alates esmaspäevast, 16. 03.-27. 03. (pikendatud kuni 15.05.) 2020, korraldatakse Nurme Koolis õpet distantsõppe vormis. Õpilastele ja nende vanematele antakse 13. märtsil kaasa vajalikud õppematerjalid ja juhised koduõppeks ning õpetajate kontaktandmed, millelt on võimalik saada õpiabi ja teavet.

Tugiisiku teenuse osutamise korraldus distantsõppe ajal palun lapsevanematel kooskõlastada teenuse osutajaga.

Koolilõuna soovist kodus õppimise perioodil andke teada e-kirja teel aadressile kool@nurmekool.edu.ee, kuhu ootame teie sellekohast avaldust.

Edasise õppekorralduse vaatab kooli kriisikomisjon üle 15.mail.

Teavitused eKooli ja Nurme Kooli kodulehe kaudu https://nurmekool.edu.ee

Koroonaviiruse leviku tõkestamiseks on Vabariigi Valitsus kehtestanud Eestis eriolukorra ja rakendada erimeetmed:

*Alates esmaspäevast viiakse õppetöö üle kaug- ja koduõppevormile

*Kõik avalikud kogunemised on keelatud

*1. maini suletakse muuseumid ja kinod ning teatrietendused, kontserdid ja konverentsid keelatakse

*Spordivõistlused on keelatud 1. maini

*Piiridel kehtestatakse sanitaarkontroll

*Peatub kruiiside müük Tallinn-Stocholm-Tallinn liinile

*Raamatukogud jäävad avatuks

Edasise õppekorralduse vaatab kooli kriisikomisjon üle 15.mail.

Teavitused eKooli ja Nurme Kooli kodulehe kaudu https://nurmekool.edu.ee

*Alates esmaspäevast viiakse õppetöö üle kaug- ja koduõppevormile