Контакт

Фильтр

Все Direktor Администрация Õpetajad ja tugispetsialistid

Должность
 
Direktor (1)

Eevi Tüüna

Direktor
+372 5168987
eevi.tyyna@nurmekool.edu.ee

Время приема:

Esmaspäeval 10.00-12.00
Администрация (5)

Eevi Tüüna

Директор
+372 5168987
eevi.tyyna@nurmekool.edu.ee


Kaja Kalda

sekretär-juhiabi, andmekaitsespetsialist
+372 55911088
kool@nurmekool.edu.ee


Heili Rammo

Õppealajuhataja,HEVKO
heili.rammo@nurmekool.edu.ee


Helle Lindjärv

Finantsist
helle.lindjarv@nurmekool.edu.ee


Triin Konrad

Huvijuht
triin.konrad@nurmekool.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Puhkusel

Õpetajad ja tugispetsialistid (23)

Maire Kaju

Õpetaja
maire.kaju@nurmekool.edu.ee


Veve Kallasaru

Õpetaja
veve.kallasaru@nurmekool.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Toimetulekuklassi klassijuhataja


Aino Kuusik

Õpetaja
aino.kuusik@nurmekool.edu.ee

Время приема:

K 7.45-8.15 ainekonsultatsioon (ajalugu, loodusõpetus)
R 7.45-8.15 ainekonsultatsioon (ajalugu, loodusõpetus)

Aave Lillepalu

Õpetaja
aave.lillepalu@nurmekool.edu.ee

Lisainformatsioon: 

4. klassi klassijuhataja

Время приема:

T,N 7.45-8.15 ainekonsultatsioonid (eesti keel, matemaatika, loodusõpetus)
R 7.45-8.15 ainekonsultatsioon (inglise keel)

Maret Männason

Õpetaja
maret.mannason@nurmekool.edu.ee

Lisainformatsioon: 

6. klassi klassijuhataja

Время приема:

T,K,N 7.45-8.15 ainekonsultatsioonid (eesti keel, matemaatika, inimese-ja loodusõpetus)

Ülle Mülts

Õpetaja
ulle.mults@nurmekool.edu.ee


Mait Mikussaar

Õpetaja
mait.mikussaar@nurmekool.edu.ee


Heili Rammo

Õpetaja, õppealajuhataja, HEVKO
heili.rammo@nurmekool.edu.ee

Lisainformatsioon: 

9. klassi klassijuhataja

Время приема:

K,N 7.45-8.15 ainekonsultatsioonid (eesti keel, matemaatika)

Siim Sisask

Õpetaja, psühholoog
siim.sisask@nurmekool.edu.ee

Lisainformatsioon: 

7.+8.klassi klassijuhataja

Время приема:

E 12.15-14.15 õpilased, vanemad, personal
N, R 8.00-9.00 lastevanemad
K 14.00-14.30 ainekonsultatsioon (eesti keel, matemaatika, inimeseõpetus)

Marek Tamm

Õpetaja, ringijuht
marek.tamm@nurmekool.edu.ee


Aale Lavrikov

Logopeed
aale.lavrikov@nurmekool.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Eripedagoog

Väikeklassi juhataja


Aale Lavrikov

Logopeed
aale.lavrikov@nurmekool.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Eripedagoog

Väikeklassi juhataja


Marge Kimmel

sotsiaalpedagoog
marge.kimmel@nurmekool.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Pikapäevarühma kasvataja


Ly Mets

Abiõpetaja
Raamatukogu juhataja
ly.mets@nurmekool.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Raamatukogu

 

Время приема:

E-R 12.00-16.00

Triinu Lepp

abiõpetaja, pikapäevarühma kasvataja
triinu.lepp@nurmekool.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Lapsehoolduspuhkusel


Hulda Paukku

Abiõpetaja
hulda.paukku@nurmekool.edu.ee


Eve Väärtmaa

Abiõpetaja
eve.vaartmaa@nurmekool.edu.ee


Katrin Avloi

Õpilaskodu kasvataja
katrin.avloi@nurmekool.edu.ee


Terje Sõrmus

Õpilaskodu kasvataja
terje.sormus@nurmekool.edu.ee


Triin Konrad

Huvijuht
triin.konrad@nurmekool.edu.ee


Kristina Ivask

Abiõpetaja
kristina.ivask@nurmekool.edu.ee


Ave Taal

Õpetaja
ave.taal@nurmekool.edu.ee

Lisainformatsioon: 

1. ja 2. klassi klassijuhataja


Aita Raudkivi

Õpetaja
aita.raudkivi@nurmekool.edu.ee

Lisainformatsioon: 

5. klassi klassijuhataja

Свяжитесь с нами

Имя и фамилия *
Эл. почта *
Сообщение *
* Отмеченные поля обязательны для заполнения
CAPTCHA на основе изображений
Какой код на картинке? *
Введите символы, которые показаны на картинке.