Kontakt

Filtreeri

Kõik Direktor Juhtkond Õpetajad ja tugispetsialistid

Ametikoht
 
Direktor (1)

Eevi Tüüna

Direktor
+372 5168987
eevi.tyyna@nurmekool.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Paide õppekohas esmaspäeval 10.00-12.00
Päinurme õppekohas kolmapäeval 10.00-12.00
Juhtkond (4)

Eevi Tüüna

Direktor
+372 5168987
eevi.tyyna@nurmekool.edu.ee


Kaja Kalda

sekretär-juhiabi, andmekaitsespetsialist
+372 55911088
kool@nurmekool.edu.ee


Heili Rammo

Õppealajuhataja,HEVKO
heili.rammo@nurmekool.edu.ee


Helle Lindjärv

Finantsist
helle.lindjarv@jarva.ee

Õpetajad ja tugispetsialistid (18)

Maire Kaju

Õpetaja
maire.kaju@nurmekool.edu.ee


Veve Kallasaru

Õpetaja
veve.kallasaru@nurmekool.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Toimetulekuklassi klassijuhataja


Aino Kuusik

Õpetaja
aino.kuusik@nurmekool.edu.ee


Laivi Kõrm

Õpilaskodu kasvataja
laivi.korm@nurmekool.edu.ee


Aale Lavrikov

Logopeed
aale.lavrikov@nurmekool.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

T 8.00-14.00
R 8.00-14.00

Triinu Lepp

abiõpetaja, pikapäevarühma kasvataja
triinu.lepp@nurmekool.edu.ee


Aave Lillepalu

Õpetaja
aave.lillepalu@nurmekool.edu.ee

Lisainformatsioon: 

5.+6. klassi klassijuhataja


Marge Kimmel

sotsiaalpedagoog
marge.kimmel@nurmekool.edu.ee

Lisainformatsioon: 

õpetaja ja 2.+3. klassi klassijuhataja


Ly Mets

Abiõpetaja
ly.mets@nurmekool.edu.ee


Maret Männason

Õpetaja
maret.mannason@nurmekool.edu.ee

Lisainformatsioon: 

3.+4. klassi klassijuhataja


Ülle Mülts

Õpetaja
ulle.mults@nurmekool.edu.ee


Niina Pihelgas

Õpetaja
niina.pihelgas@nurmekool.edu.ee


Hulda Paukku

Õpetaja, abiõpetaja
hulda.paukku@nurmekool.edu.ee


Heili Rammo

Õpetaja, õppealajuhataja, HEVKO
heili.rammo@nurmekool.edu.ee

Lisainformatsioon: 

7.+8. klassi klassijuhataja

Vastuvõtuaeg:

E 10.00-12.00
T 8.30-10.30 Päinurme õppekohas
K,N,R 12.00-14.00

Siim Sisask

Õpetaja
siim.sisask@nurmekool.edu.ee

Lisainformatsioon: 

8.+9.klassi klassijuhataja


Marek Tamm

Õpetaja, ringijuht
marek.tamm@nurmekool.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

E 12.00-14.00

Eve Väärtmaa

Abiõpetaja
eve.vaartmaa@nurmekool.edu.ee


Heli Laaneoks

Abiõpetaja
heli.laaneoks@nurmekool.edu.ee

Võta meiega ühendust

Ees- ja perekonnanimi *
E-mail *
Sõnum *
* märgitud väljad on kohustuslikud
Pildi CAPTCHA
Mis kood on pildil? *
Sisestage pildil olevad tähemärgid.