Kolleegide tunnustussündmus 07. november kaja

Traditsiooniliselt üks kord aastas, õpetajate päeva paiku, anname välja "Nurme Kooli aaasta õpetaja" ja "Nurme Kooli aasta tugispetsialisti" tiitlid. "Aasta õpetaja 2023" kategoorias esitati 8 kandidaati ja "Aasta tugispetsialist 2023" kategoorias 10 kandaati.

Kolleegide tunnustuspreemia pälvisid:

Kristina Ivask - toimetulekuklassi õpetaja.

"Ta on õpetaja, kes teeb südamega tööd. Ta on nõudlik, kuid samas ka väga sõbralik ja hooliv oma õpilaste suhtes. Ta viib oma tunde läbi professionaalselt ja huvitavalt. Õpilaste arengut on ka kõrvaltvaatajale märgata. Ta on täpselt selline nagu minu arvates üks õpetaja olla võiks. "

Triin Konrad - huvijuht.

"Kui tema on majas, siis seda on kohe tunda ja aru saada. Maja on täis positiivset energiat ning tegutsemist. Ta annab endast 100% ja rohkemgi veel. Tal on eriline oskus kaasata kõik lapsed tegevustesse. Ja lastele väga meeldib üritustel osaleda. "

Kolleegide tunnustuspreemia pälvisid:

Kristina Ivask - toimetulekuklassi õpetaja.

Triin Konrad - huvijuht.